SCROLL
Auto Part Zone
Auto Part Zone

Bilgilerin Korunması

Kişisel bilgilerinizin korunmasına, Ana sayfamızı ziyaretiniz nedeniyle de büyük önem veriyoruz. Bilgileriniz yasal talimatlarda, özellikle de yeni Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'nda öngörüldüğü şekilde korunacaktır.

Aşağıda, Ana sayfamızı ziyaretiniz sırasında hangi bilgilerin tutulduğu ve bunların nasıl kullanıldığıyla ilgili açıklamaları bulacaksınız.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (TBMM Kabul Tarihi: 24/03/2016)

Kanun Metnini Görmek İçin Lütfen

Sıra Sayısını Görmek İçin Lütfen

1. Kaydedilen bilgiler

Tarayıcınızın bize aktardığı türden bilgilerin, servis sağlayıcı istatistiklerinde otomatik olarak kaydedilmesi kaçınılmazdır. Bunlar tarayıcı tipi ve tarayıcı versiyonu, kullanılan işletim sistemi, referans URL (bir önceki ziyaret edilen sayfa), bilgisayarın Host adı (IP adresi) ve ayrıca servis sağlayıcının sorguladığı saat zamanıdır. Kayıtlar sadece, dahili sisteme yönelik ve istatistiksel amaçlar içindir. Diğer Kişisel bilgiler ancak, bu kayıtları gönüllü olarak, bir talebiniz ve kaydolma işleminiz çerçevesinde yaptığınız takdirde tutulacaktır. Yukarda belirtilen bilgiler, tarafımızca prensip olarak belirli şahıslara yönelik olarak sınıflandırılmayacak, bu bilgiler başka bilgi kaynaklarıyla birleştirilmeyecektir.

2. Kişisel bilgilerin kullanımı ve aktarılması

Kişisel bilgilerinizi kullanımımıza açtığınız sürece, bunları sadece sizin sorularınızın yanıtlanması, bizimle yapacağınız sözleşmelerin hazırlanması ve teknik yönetim amacıyla kullanacağız. Kişisel bilgileriniz üçüncü kişilere ancak, bunların sözleşme hazırlanması için gerekmesi halinde, ödeme yapma amacıyla gerekli olduğu durumda veya sizin rızanız olduğu takdirde aktarılacak veya paylaşılacaktır. Vermiş olduğunuz onayı, geleceğe yönelik olarak geri alma hakkına daima sahipsiniz. Kaydedilmiş olan kişisel bilgilerinizin silinmesi, kaydetmeyle ilgili onayınızı geri aldığınızda, kayıt ile ilgili amacın yerine getirilmesi hakkındaki gereklilik ortadan kalkmışsa veya kaydınıza diğer yasal nedenlerle izin verilmiyorsa, gerçekleşir.

3. Bilgi edinme hakkı

Tarafımızca kaydedilmiş olan kişisel bilgileriniz hakkında memnuniyetle bilgi veririz; bilgilerinizin kullanımıyla ilgili sorularınız olduğunda, bir E-Mail göndermeniz yeterlidir.

info@autopartzone.net

Car
Akebono
REMY
Just
Tunch
Apetech
BorgWarner
Behr
viewmax
Wahler
VW
Bosch
victorreinz
VDO
Valeo
UFİ Filters
Champion
TRW
topran
sofabex
SKF
Sachs
Pierburg
Cifam
Purflux
Payen
ntnsnr
NGK
Monroe
Maurice Leroy
Mapa
Chevrolet
AUDİ
Delphi
Denso
Delphi
Ferodo
FTE
FAG
Federal Mogul
Glyco
Conitech
Goetze
Gates
Denso
Mann Filter
GKN
Mahle
Garrett
Seat
Graf
Opel
KYB
Peugeot
Lemforder
Citroen
Luk
Skoda
INA
Renault
Dacia
Hella
Ford
Fiat