SCROLL
Auto Part Zone
Auto Part Zone

SORUMLULUK REDDİ BEYANI

Burada yer alan Sorumluluk Reddi Beyanları AUTO PART ZONE OTOMOTİV ANONİM ŞİRKETİ (bundan sonra kısaca AUTO PART ZONE olarak adlandırılacaktır) ve şirketin tescilli markalarına ait siteleri için geçerlidir.

Bu siteye girerek, aşağıda belirtilen tüm şartları onaylamış ve kabul etmiş sayılıyorsunuz:

Bu sitedeki materyal sadece ticari olmayan kişisel işler için kullanılabilir. Bu izni göz önünde bulundurarak siteden herhangi bir şekilde kopya almak, siteyi kullanarak yaptığınız herhangi bir materyalde, buradaki telif hakkı, marka ve mal sahipliğine ait tüm duyuruları dikkate aldığınızı kabul etmiş sayılırsınız. Herhangi bir şekilde materyallerin izinsiz kullanımı, kullanıcıyı ceza ve tazminatla karşı karşıya getirir. Bu cezalar yayıncılık izni, gizliliği, marka ve telif hakkının çiğnememesine bağlı olanları içerdiği gibi sadece onlarla da sınırlı değildir. Bu sitede bulunan tüm marka ve logolar AUTO PART ZONE ve onun iş ortağı firmalarının tescilli ve tescilsiz markalarıdır. Bu sitedeki hiçbir şey, patent, kullanma hakkı veya lisansı, marka teşhiri ve marka sahibinin yazılı izni olmadan kullanılamaz. Bu sitedeki bilgiler sadece paylaşılmak amacıyla verilmiştir. Bu bilgilerin doğruluğundan ve kullanımından AUTO PART ZONE ve iş ortakları herhangi bir şekilde sorumlu değildir.

Bu sitedeki bilgilerin doğruluğu ve kesinliği konusunda AUTO PART ZONE kesin bir güvence vermekle yükümlü değildir. AUTO PART ZONE, içeriğindeki hatalar, unuttuğu, atladığı şeyler için veya bilgileri güncelleme ve düzeltme konularında herhangi bir yükümlük ve sorumluk sahibi değildir.

AUTO PART ZONE duyuru yapmadan bilgi, materyal, şartname, model, kullanılabilirlik konularında istediği zaman değişiklik yapma hakkına sahiptir

Bu siteye girişinizden veya bu siteyle bağlantısı olan başka bir siteye girişlerinizden kaynaklanan, dolaylı, dolaysız, önemli önemsiz, küçük büyük, sorun yaratan zararlardan AUTO PART ZONE sorumlu değildir.

Bu site AUTO PART ZONE tarafından yürütülmeyen başka sitelere bağlanabilir. AUTO PART ZONE o sitelerin içeriğinden sorumlu değildir. AUTO PART ZONE tarafından tasdik edilmesi beklenemez. AUTO PART ZONE bu sitelerin içeriklerini kontrol etmez ve sitelerin kullanımından doğan sonuçlardan mesul değildir.

Siteyi ziyaret eden kişi, görüş, yorum, soru gibi geribildirimlere cevap verirse; bu herhangi bir gizliği olmayan, tescilsiz öneriler AUTO PART ZONE tarafından sınırlaması olmaksızın kopyalanabilir, kullanılabilir ve dağıtabilir. AUTO PART ZONE, yeni ürünlerin imal edilmesi, ürünlerin geliştirilmesi ve pazarlama faaliyetleri için bu geri bildirimlerdeki görüş, genel kavram ve teknikleri kullanmakta özgürdür.

İnternet üzerinden yayınlanan yazışmaların gizliliğini teminat altına alınmadığını size bildiririz. Bize gönderdiğiniz yazılar AUTO PART ZONE ve yan kuruluşlarına yollanır.

AUTO PART ZONE OTOMOTİV ANONİM ŞİRKETİ

www.autopartzone.net

info@autopartzone.net

Car
Akebono
REMY
Just
Tunch
Apetech
BorgWarner
Behr
viewmax
Wahler
VW
Bosch
victorreinz
VDO
Valeo
UFİ Filters
Champion
TRW
topran
sofabex
SKF
Sachs
Pierburg
Cifam
Purflux
Payen
ntnsnr
NGK
Monroe
Maurice Leroy
Mapa
Chevrolet
AUDİ
Delphi
Denso
Delphi
Ferodo
FTE
FAG
Federal Mogul
Glyco
Conitech
Goetze
Gates
Denso
Mann Filter
GKN
Mahle
Garrett
Seat
Graf
Opel
KYB
Peugeot
Lemforder
Citroen
Luk
Skoda
INA
Renault
Dacia
Hella
Ford
Fiat